Każdego dnia, nawet nie zdając sobie z tego sprawy, występujemy publicznie: w sklepie, w pracy czy na spotkaniu z przyjaciółmi. Wszyscy też pamiętamy takich ludzi, nauczycieli lub szefów którzy nudzili, byli nieciekawi, nie dało się na nich patrzeć i takich, którzy inspirowali, fascynowali i których chciało się słuchać. Często tajemnica sukcesu tych drugich jest bardzo prosta: odpowiednia autoprezentacja i nawyki wystąpień publicznych.
Często decyzja na temat tego, czy zostaniemy przez kogoś zaakceptowani, czy kogoś uda nam się przekonać i zainteresować naszym pomysłem, zapada w przeciągu kilku pierwszych sekund, zanim się jeszcze odezwiemy. Jak więc zrobić dobre wrażenie?
Jeśli chcesz się dowiedzieć jak najlepiej prezentować się podczas wystąpień, jakich błędów nie popełniać oraz co sprawi, że nawet kiepskie wystąpienie uda się zamienić w sukces – to szkolenie jest dla Ciebie.
Program:
Dzień 1:
📌 jak się przygotować do wystąpienia;
📌 rozgrzewka i rozluźnienie, czyli co musisz wiedzieć o ciele;
📌 występy przed kamerą i konferencje przed laptopem;
📌 jak dobrze wyglądać na scenie i przed kamerą;
📌 jak utrzymać zainteresowanie grupy;
📌 najgorsze błędy i jak ich unikać;
📌 porady i pytania.
📌 autoprezentacja na co dzień;
📌 jak udzielać informacji zwrotnej feedbacku;
📌 ćwiczenia wystąpień publicznych (pora na was!);
📌 omówienie ćwiczeń i szkolenia.
Kiedy:
📅 28 luty 2022 r., od godziny 8:00 do 16:00
Gdzie:
💻 Zabrze. Miejsce szkolenia zostanie wskazane zarejestrowanym osobom
Rejestracja na spotkanie jest prowadzona za pomocą następującego linka: FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO dla nowych uczestników i uczestniczek projektu. Osoby, już uczestniczące w projekcie dostaną prywatnego linka z zaproszeniem na webinarium.
Po otrzymaniu zgłoszenia uczestnik musi wypełnić pełny komplet formularzy zgłoszeniowych (online) spełniający wymogi unijne, a potem otrzyma link dostępu do wydarzenia wraz z hasłem do webinarium.
Zasady udziału: Projekt „Z prawem na TY!” jest finansowany ze środków Unii Europejskiej dlatego każda osoba musi wypełnić formularze zgłoszeniowe do udziału w projekcie i zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Dodatkowo każdy uczestnik projektu musi reprezentować organizację pozarządową, co musi zostać potwierdzone wypełnionym drukiem zgłoszenia organizacji pozarządowej do udziału w projekcie. Wypełnione dokumenty należy oddać w biurze projektu lub podczas 1 wydarzenia edukacyjnego, w którym weźmie się udział.
Zgodnie z zapisami projektu i jego regulaminem organizacja pozarządowa to stowarzyszenie, fundacja, spółdzielnia socjalna, kościelna osoba prawna, spółka z o.o. non-profit, klub sportowy. Jeżeli reprezentowany podmiot ma inną formę prawną prosimy o kontakt z biurem projektu pod numerem tel.: 536 117 187 – wspólnie ustalimy, czy taka organizacja może otrzymać wsparcie w ramach proponowanego programu.
W razie pytań lub wątpliwości również prosimy o kontakt z biurem projektu pod numerem tel.: 536 117 187 lub e-mail: prawo [@] mostkatowice.pl
Do pobrania: