Celem webinarium jest poznanie podstaw zaawansowanych funkcji jakie daje organizacjom społecznym Facebook. Podczas spotkania dowiesz się również, jak dzięki tym funkcjom angażować innych w swoje działania.
Kiedy:
📆 czwartek 20 sierpnia ⏰ od godziny 16:00 do 17:30
Program:
1) Czym jest remarketing?
2) Jak działa pixel Facebooka?
3) Jak zbierać dane po instalacji piksela na stronie www i na co pozwalają niestandardowe i podobne grupy odbiorców?
4) Jak wykorzystać dane z pixela do skutecznej reklamy?
Korzyści z udziału:
Tylko uczestnicy i uczestniczki webinarium otrzymają prywatny i bezterminowy dostęp do pełnego nagrania z webinarium.
Szkolenie poprowadzi dla was:
Kuba Nagórski, CEO w międzynarodowej grupie Spin Digital. Specjalista od marketingu zintegrowanego, miłośnik social media, szkoleniowiec i mówca. Studiował nauki polityczne na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego. Od wielu lat zaangażowany w trzeci sektor. Co-founder w Revolve Software House – firmie zajmującej się dostarczaniem zaawansowanych rozwiązań programistycznych dla podmiotów z różnych branż z naciskiem na branżę medyczną i start-upy. Jako współwłaściciel agencji kreatywnej kręci się! (integralna część grupy Spin Digital) tworzył kampanie marketingowe dla podmiotów o różnym zasięgu – od małych firm regionalnych, przez samorządy po międzynarodowe korporacje.
Rejestracja na spotkanie jest prowadzona za pomocą następującego linka: FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO dla nowych uczestników i uczestniczek projektu. Osoby, już uczestniczące w projekcie dostaną prywatnego linka z zaproszeniem na webinarium.
Po otrzymaniu zgłoszenia uczestnik musi wypełnić pełny komplet formularzy zgłoszeniowych (online) spełniający wymogi unijne, a potem otrzyma link dostępu do wydarzenia wraz z hasłem do webinarium.
Zasady udziału: Projekt „Z prawem na TY!” jest finansowany ze środków Unii Europejskiej dlatego każda osoba musi wypełnić formularze zgłoszeniowe do udziału w projekcie i zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Dodatkowo każdy uczestnik projektu musi reprezentować organizację pozarządową, co musi zostać potwierdzone wypełnionym drukiem zgłoszenia organizacji pozarządowej do udziału w projekcie. Wypełnione dokumenty należy oddać w biurze projektu lub podczas 1 wydarzenia edukacyjnego, w którym weźmie się udział.
Zgodnie z zapisami projektu i jego regulaminem organizacja pozarządowa to stowarzyszenie, fundacja, spółdzielnia socjalna, kościelna osoba prawna, spółka z o.o. non-profit, klub sportowy. Jeżeli reprezentowany podmiot ma inną formę prawną prosimy o kontakt z biurem projektu pod numerem tel.: 536 117 187 – wspólnie ustalimy, czy taka organizacja może otrzymać wsparcie w ramach proponowanego programu.
W razie pytań lub wątpliwości również prosimy o kontakt z biurem projektu pod numerem tel.: 536 117 187 lub e-mail: o.jozefoski [@] mostkatowice.pl
Do pobrania:
Paczka dokumentów projektowych w wersji word i .pdf.
Działania projektowe zostały dofinansowane z Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój na lata 2014 – 2020.