Szkolenie: Strategia finansowania NGO – 25 sierpnia 2020 r.

banner z zaproszeniem na szkolenie

Jeżeli kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak Twoja organizacja pozarządowa przeżyje finansowo kolejny rok, to to szkolenie jest właśnie dla Ciebie. Podczas szkolenia dowiesz się co oznaczają pojęcia: „strategia finansowania NGO”, „fundraising”, „warsztat przygotowywania projektów”, „realna potrzeba zmiany”, „innowacyjny pomysł”. Część zajęć poświęcimy na poznanie narzędzi usprawniających pracę projektanta społecznego.

PROGRAM SPOTKANIA:

✅ Przegląd źródeł i sposobów finansowania NGO,
✅ Kluczowe kryteria, jakie musi spełnić organizacja, aby być wiarygodna w procesie pozyskiwania środków,
✅ Wybór kluczowych kryteriów, jakie musi spełnić dobry projekt,
✅ Wyszukiwanie danych do napisania dobrej diagnozy potrzeby podjęcia działań,
✅ Kreatywne podejście do planowania działań w projekcie,
✅ Planowanie budżetu w działaniach społecznych,
✅ Narzędzia usprawniające pracę.

Kiedy:

📆 wtorek 25 sierpnia ⏰ od godziny 15:00 do 20:00

Gdzie:

🏫 lokal w Bytomiu ul. Plac Sobieskiego 3, 41-902 Bytom

➡️ Szkolenie poprowadzi dla was:
👨‍🏫 Agnieszka Budzyńska – Stowarzyszenie MOST/Śląska Sieć Trzeciego Sektora. Absolwentka filologii wschodniosłowiańskiej na Uniwersytecie Śląskim oraz animacji społecznej na Uniwersytecie Gdańskim. Specjalistka z zakresu pozyskiwania środków na inspirujące działania, szczególnie w zakresie animacji kulturalnej młodzieży znajdującej się w trudnej sytuacji życiowej oraz działań na rzecz osób z niepełnosprawnością. Miłośniczka fotografii, podróży i poszukiwania nowych rozwiązań istniejących problemów społecznych.
Doświadczenie zdobyła przygotowując i realizując projekty dla Stowarzyszenia MOST, Stowarzyszenia Droga i Śląskiej Sieci 3 sektora oraz oceniając wnioski dla WUP Katowice, Śląskiego Urzędu Marszałkowskiego i różnych Ministerstw. Do tej pory udało jej się pozyskać kilka milionów na działania społeczne.

Zapisy:

✅ Zapisy na szkolenie (ilość miejsc ograniczona!!)
https://forms.gle/KL9eJmVH9y6b2Vm96

Szkolenie jest realizowane dzięki współpracy z lokal w Bytomiu, który jest zadaniem finansowanym ze środków Gminy Bytom.

W trakcie szkolenia zostaną zapewnione przerwy kawowe oraz posiłek. Szkolenie, materiały szkoleniowe oraz dieta jest całkowicie bezpłatna dla uczestników zakwalifikowanych do projektu “Z prawem na TY!”

Zasady udziału: Projekt „Z prawem na TY!” jest finansowany ze środków Unii Europejskiej. Dlatego każda osoba musi wypełnić formularze zgłoszeniowe do udziału w projekcie i zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Dodatkowo każdy uczestnik projektu musi reprezentować organizację pozarządową. Każda organizacja musi wypełnić drukiem zgłoszenia organizacji pozarządowej do udziału w projekcie. Wypełnione dokumenty należy oddać w biurze projektu lub podczas 1 wydarzenia edukacyjnego, w którym weźmie się udział.

Zgodnie z zapisami projektu i jego regulaminem organizacja pozarządowa to stowarzyszenie, fundacja, spółdzielnia socjalna, kościelna osoba prawna, spółka z o.o. non-profit, klub sportowy. Jeżeli reprezentowany podmiot ma inną formę prawną prosimy o kontakt z biurem projektu pod numerem tel.: 536 117 187, wtedy wspólnie ustalimy, czy taka organizacja może otrzymać wsparcie w ramach proponowanego programu.

ℹ️ W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z biurem:
☎️ 536 117 187
📬o.jozefoski [@] mostkatowice.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content