WordPress to najpopularniejszy system cms, na którym „jest postawionych” większość stron internetowych. Jeżeli również Twoja organizacja ma stronę „na wordpressie” i chcesz nauczyć się ją obsługiwać to zapraszamy na webinarium.
Ramowy program zajęć:
Podczas webinarium dowiesz się jak na stronie z systemem wordpress zainstalowanej na Twoim serwerze:
– poruszać się po systemie wordpress i dodawać nowe wpisy i strony;
– zarządzać uprawnieniami na www;
– modyfikować wygląd strony;
– instalować kolejne wtyczki na Twojej www;
– obsługiwać wtyczki dot. SEO i google analytics.
Korzyści z udziału:
Tylko uczestnicy i uczestniczki webinarium otrzymają prywatny i bezterminowy dostęp do pełnego nagrania z webinarium.
Szkolenie poprowadzi dla was:
Agnieszka Budzyńska: Autorka i koordynatorka projektu „Z prawem na Ty!”. Absolwentka filologii wschodniosłowiańskiej na Uniwersytecie Śląskim oraz animacji społecznej na Uniwersytecie Gdańskim. Specjalistka z zakresu pozyskiwania środków na inspirujące działania. Doświadczenie zdobyła przygotowując i realizując projekty dla Stowarzyszenia MOST, Stowarzyszenia Droga i Śląskiej Sieci 3 sektora oraz oceniając wnioski dla WUP Katowice, Śląskiego Urzędu Marszałkowskiego i różnych Ministerstw. Do tej pory udało jej się pozyskać kilka milionów na działania społeczne.
Pasjonatka nowych technologii. Zarządzała kilkunastoma stronami www, a na prostych szablonach postawiła kilka z nich.
Rejestracja na spotkanie jest prowadzona za pomocą następującego linka: FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO dla nowych uczestników i uczestniczek projektu. Osoby, już uczestniczące w projekcie dostaną prywatnego linka z zaproszeniem na webinarium.
Po otrzymaniu zgłoszenia uczestnik musi wypełnić pełny komplet formularzy zgłoszeniowych (online) spełniający wymogi unijne, a potem otrzyma link dostępu do wydarzenia wraz z hasłem do webinarium.
Zasady udziału: Projekt „Z prawem na TY!” jest finansowany ze środków Unii Europejskiej dlatego każda osoba musi wypełnić formularze zgłoszeniowe do udziału w projekcie i zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Dodatkowo każdy uczestnik projektu musi reprezentować organizację pozarządową, co musi zostać potwierdzone wypełnionym drukiem zgłoszenia organizacji pozarządowej do udziału w projekcie. Wypełnione dokumenty należy oddać w biurze projektu lub podczas 1 wydarzenia edukacyjnego, w którym weźmie się udział.
Zgodnie z zapisami projektu i jego regulaminem organizacja pozarządowa to stowarzyszenie, fundacja, spółdzielnia socjalna, kościelna osoba prawna, spółka z o.o. non-profit, klub sportowy. Jeżeli reprezentowany podmiot ma inną formę prawną prosimy o kontakt z biurem projektu pod numerem tel.: 536 117 187 – wspólnie ustalimy, czy taka organizacja może otrzymać wsparcie w ramach proponowanego programu.
W razie pytań lub wątpliwości również prosimy o kontakt z biurem projektu pod numerem tel.: 536 117 187 lub e-mail: prawo [@] mostkatowice.pl
Do pobrania:
Paczka dokumentów projektowych w wersji word i .pdf.
Działania projektowe zostały dofinansowane z Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój na lata 2014 – 2020.