Emocje w negocjacjach. Negocjacje bez stresu – szkolenie online w dniach 8 i 9 grudnia 2021 r.

banner z zaproszeniem na szkolenie

Całe życie musimy, coś negocjować. W organizacjach najczęściej negocjujemy wysokość dotacji oraz wtedy, gdy współpracujemy z biznesem. Dlatego zapraszamy Cię na szkolenie z negocjacji i zarządzania stresem podczas negocjacji. Na szkoleniu poznasz jednak techniki negocjacyjne oraz będziesz miał możliwość przećwiczenia ich.

Cele szkolenia:

  1. Poznanie narzędzi pozwalających na skutecznie przygotować się do rozmów negocjacyjnych.
  2. Zdobycie praktycznych umiejętności wypracowywania rozwiązań korzystnych dla obu stron.
  3. Nabycie widzi o tym, jak uniknąć najczęściej popełnianych błędów.
  4. Pogłębienie kompetencji z zakresu budowania partnerskich relacji z kooperantami.
  5. Wykorzystanie w praktyce narzędzi i metod budujących i wzmacniających odporność psychiczną oraz pozwalające czerpać siłę do działania z reakcji stresowych.

Ramowy program zajęć:

  1. Koncepcja negocjacji opartych na zasadach 
  2. Etapy i narzędzia prowadzenia negocjacji
  3. Rola percepcji, emocji i komunikacji w negocjacjach
  4. Podstawowe mechanizmy reagowania pod wpływem stresu
  5. Siła stresu – jak w praktyce przekuwać napięcie w energię do działania
  6. Zarządzanie sytuacją stresogenną poprzez pracę z ciałem i umysłem

UWAGA: jest to pełnowymiarowe szkolenie-warsztat, które trwa 8h dydaktycznych. Warsztat trwa 2 dni po 4h dydaktyczne w każdym dniu. 
Na warsztatach, jego uczestnicy są proszeni o udział z włączoną kamerą i mikrofonem. Nagranie ze spotkania będzie wykorzystane tylko do celów sprawozdawczych i nie będzie publikowane w internecie.

Na szkolenie obowiązuje limit 16 miejsc.

Szkolenie poprowadzi dla was:

Agata Rutkowska

Trenerka kompetencji miękkich, Coach (stopień ACC), Team Coach, autorka i współautorka podręczników metodycznych, psychoterapeutka w trakcie szkoły, menedżer, przedsiębiorca.
Ponad 16letnie doświadczenie na sali szkoleniowej. Ukończone kursy i zdobyte kwalifikacje m.in.:

  • Szkoła coachingu zespołowego i grupowego,
  • Symbol, piasek, przestrzeń – Coaching w piaskownicy,
  • Szkoła psychoterapii Gestalt (w trakcie),
  • Studium Zawodowe Coachingu ACSTH, ICF,
  • Szkoła trenera kompetencji miękkich Metrum,
  • Doradca strategiczny GTI,
  • Kurs Mindfulness,
  • Kurs Terapia schematów,
  • Kurs Techniki Gestalt w pracy coacha,
  • Kurs Racjonalnej Terapii Zachowań,
  • Członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego – rekomendacja trenerska I stopnia.

Gdzie i kiedy:

Szkolenie będzie realizowane na platformie clickmeeting w dniu 8 i 9 grudnia w dwóch blokach popołudniowych (16.30 – 19.30).

Rejestracja na spotkanie jest prowadzona za pomocą następującego linka: FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO dla nowych uczestników i uczestniczek projektu. Osoby, już uczestniczące w projekcie dostaną prywatnego linka z zaproszeniem na webinarium.

Po otrzymaniu zgłoszenia uczestnik musi wypełnić pełny komplet formularzy zgłoszeniowych (online) spełniający wymogi unijne, a potem otrzyma link dostępu do wydarzenia wraz z hasłem do webinarium.

Zasady udziału: Projekt „Z prawem na TY!” jest finansowany ze środków Unii Europejskiej dlatego każda osoba musi wypełnić formularze zgłoszeniowe do udziału w projekcie i zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Dodatkowo każdy uczestnik projektu musi reprezentować organizację pozarządową, co musi zostać potwierdzone wypełnionym drukiem zgłoszenia organizacji pozarządowej do udziału w projekcie. Wypełnione dokumenty należy oddać w biurze projektu lub podczas 1 wydarzenia edukacyjnego, w którym weźmie się udział.

Zgodnie z zapisami projektu i jego regulaminem organizacja pozarządowa to stowarzyszenie, fundacja, spółdzielnia socjalna, kościelna osoba prawna, spółka z o.o. non-profit, klub sportowy. Jeżeli reprezentowany podmiot ma inną formę prawną prosimy o kontakt z biurem projektu pod numerem tel.: 536 117 187 – wspólnie ustalimy, czy taka organizacja może otrzymać wsparcie w ramach proponowanego programu.

W razie pytań lub wątpliwości również prosimy o kontakt z biurem projektu pod numerem tel.: 536 117 187 lub e-mail: prawo [@] mostkatowice.pl

Do pobrania:

Paczka dokumentów projektowych w wersji word i .pdf.

Działania projektowe zostały dofinansowane z Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój na lata 2014 – 2020.

Skip to content