Jak budować markę w sektorze społecznym? – zaproszenie na szkolenie w dniu 7 i 8 lipca 2021 r.

banner z zaproszeniem na szkolenie

Zastanów się przez chwilę – jaka jest Twoja ulubiona marka?

Co się stało, kiedy o niej pomyślałaś / pomyślałaś? Całkiem możliwe, że uśmiechnęłaś / uśmiechnąłeś się mimowolnie, a może przez twoją głowę przemknęło jakieś pozytywne wspomnienie.

Czy marka, którą tworzycie również wywołuje takie reakcje, czy ludzie ją lubią?

Zapraszamy do udziału w warsztatach poświęconych budowaniu marki w sektorze społecznym.

Co w programie?

  1. Czy w sektorze społecznym możemy mówić o markach?
  2. Przyjrzymy się mocnym markom z sektora. Co je łączy?
  3. Najważniejsze elementy marki – jak je projektować, z jakich narzędzi korzystać i jakich błędów unikać?
  4. Będziemy analizować marki uczestników i uczestniczek warsztatów.
  5. Świadome zarządzanie marką – czy potrzebujesz strategii?
  6. Sesja pytań i dyskusja.

Gdzie i kiedy:

Szkolenie będzie realizowane na platformie clickmeeting w dniu 7 i 8 lipca w dwóch blokach porannyych (10.00 – 13.00).

Szkolenie poprowadzi dla was:

Marcin Gołąbek – jestem konsultant ds. marketingu internetowego, strateg. Pracuję z dużymi ogólnopolskimi organizacjami, klientami biznesowymi i instytucjami. Prowadzę szkolenia i zajęcia na uczelniach wyższych z zakresu marketingu oraz digitalizacji organizacji i projektów.

Rejestracja na spotkanie jest prowadzona za pomocą następującego linka: FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO dla nowych uczestników i uczestniczek projektu. Osoby, już uczestniczące w projekcie dostaną prywatnego linka z zaproszeniem na webinarium.

Po otrzymaniu zgłoszenia uczestnik musi wypełnić pełny komplet formularzy zgłoszeniowych (online) spełniający wymogi unijne, a potem otrzyma link dostępu do wydarzenia wraz z hasłem do webinarium.

Zasady udziału: Projekt „Z prawem na TY!” jest finansowany ze środków Unii Europejskiej dlatego każda osoba musi wypełnić formularze zgłoszeniowe do udziału w projekcie i zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Dodatkowo każdy uczestnik projektu musi reprezentować organizację pozarządową, co musi zostać potwierdzone wypełnionym drukiem zgłoszenia organizacji pozarządowej do udziału w projekcie. Wypełnione dokumenty należy oddać w biurze projektu lub podczas 1 wydarzenia edukacyjnego, w którym weźmie się udział.

Zgodnie z zapisami projektu i jego regulaminem organizacja pozarządowa to stowarzyszenie, fundacja, spółdzielnia socjalna, kościelna osoba prawna, spółka z o.o. non-profit, klub sportowy. Jeżeli reprezentowany podmiot ma inną formę prawną prosimy o kontakt z biurem projektu pod numerem tel.: 536 117 187 – wspólnie ustalimy, czy taka organizacja może otrzymać wsparcie w ramach proponowanego programu.

W razie pytań lub wątpliwości również prosimy o kontakt z biurem projektu pod numerem tel.: 536 117 187 lub e-mail: prawo [@] mostkatowice.pl

Do pobrania:

Paczka dokumentów projektowych w wersji word i .pdf.

Działania projektowe zostały dofinansowane z Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój na lata 2014 – 2020.

Skip to content