Planowanie strategiczne w NGO – zaproszenie na webinarium w dniu 15 kwietnia

banner z zaproszeniem na szkolenie

Stowarzyszenie MOST zapraszaja na webinarium pt.: Planowanie strategiczne w NGO, którego celem jest poznanie różnych metod planowania działań w organizacji tak, aby stale się rozwijała. 

Podczas webinarium zostaną przedstawione techniki planowania strategicznego oraz sposoby na samodzielne stworzenie strategii rozwoju organizacji. Po szkoleniu tylko jego uczestnicy uzyskają bezterminowy dostęp do całego nagrania z webinarium.

Proponowany program:

1. Do czego organizacji pozarządowej potrzebne jest planowanie strategiczne?

2. Jak myślenie strategiczne wpływa na spójność działań organizacji?

3. Strategia w organizacji – jak ją tworzyć?

4. Wykorzystanie modeli społeczno-biznesowych planowaniu strategicznym.

5. Jak przełożyć strategię na skuteczne działania?

6. Jak zarządzać w kryzysie.


Kiedy:
📆 środa 15 kwietnia ⏰ od godziny 16:00 do 17:30

Korzyści z udziału:

Tylko uczestnicy i uczestniczki webinarium otrzymają prywatny i bezterminowy dostęp do pełnego nagrania z webinarium.

Szkolenie poprowadzi dla was:
Piotr Bańczyk, coach, trener, doradca zawodowy, przewodnik górski i menedżer. Specjalizuje się w zarządzaniu, planowaniu strategicznym, społecznej odpowiedzialności biznesu, polityce społecznej oraz rozwoju osobistym i społecznym. Posiada doświadczenie menadżerskie w trzech sektorach. Pełni kluczowe funkcje w biznesie i w organizacjach pozarządowych, tworzy podmioty gospodarcze. Sprawował funkcje kierownicze w regionalnej administracji publicznej. Jest Dyrektorem ds. Rozwoju w Inspiration Point S.A. odpowiedzialnym za łączenie sfery biznesowej i społecznej w Pałacu Inspiracji oraz prezesem Europejskiego Stowarzyszenia Coachów Psychologów. Współtworzył i kierował Centrum Społecznego Rozwoju – jedną z największych śląskich organizacji pozarządowych, w ramach której inicjował i prowadził liczne programy związane z pomocą najuboższym, aktywizacją społeczności lokalnych i wprowadzaniem na rynek pracy osób w trudnej sytuacji życiowej. Zainicjował powstanie Regionalnego Ośrodka Wspierania Ekonomii Społecznej i by jego pierwszym kierownikiem. Uczestniczy w procesie wdrażania funduszy europejskich w regionie oraz w procesie planowania działań z zakresu rynku pracy na terenie województwa śląskiego. Jest nauczycielem akademickim i prowadzi badania naukowe w obszarach ekonomii społecznej oraz psychologii organizacji i zarządzania. W wolnym czasie biega w maratonach, gra na gitarze i prowadzi wycieczki jako przewodnik górski.

Rejestracja na spotkanie jest prowadzona za pomocą następującego linka: bit.ly/webinar-forms

Po otrzymaniu zgłoszenia uczestnik musi wypełnić pełny komplet formularzy zgłoszeniowych(online) spełniający wymogi unijne, a potem otrzyma link dostępu do wydarzenia wraz z hasłem do webinarium.

Jeżeli nie odpowiada ją Ci terminy szkoleń wpisz się na listę osób zainteresowanych projektem – będziesz w pierwszej kolejności otrzymywać informacje o kolejnych webinariach i szkoleniach.

Zasady udziału: Projekt „Z prawem na TY!” jest finansowany ze środków Unii Europejskiej dlatego każda osoba musi wypełnić formularze zgłoszeniowe do udziału w projekcie i zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Dodatkowo każdy uczestnik projektu musi reprezentować organizację pozarządową, co musi zostać potwierdzone wypełnionym drukiem zgłoszenia organizacji pozarządowej do udziału w projekcie. Wypełnione dokumenty należy oddać w biurze projektu lub podczas 1 wydarzenia edukacyjnego, w którym weźmie się udział.

Zgodnie z zapisami projektu i jego regulaminem organizacja pozarządowa to stowarzyszenie, fundacja, spółdzielnia socjalna, kościelna osoba prawna, spółka z o.o. non-profit, klub sportowy. Jeżeli reprezentowany podmiot ma inną formę prawną prosimy o kontakt z biurem projektu pod numerem tel.: 536 117 187 – wspólnie ustalimy, czy taka organizacja może otrzymać wsparcie w ramach proponowanego programu.

W razie pytań lub wątpliwości również prosimy o kontakt z biurem projektu pod numerem tel.: 536 117 187 lub e-mail: o.jozefoski [@] mostkatowice.pl

Do pobrania:

Paczka dokumentów projektowych w wersji word i .pdf.

Regulamin projektu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content