Google Analytics dla początkujących – webinarium w dniu 28 października 2020 r.

banner google analytics

Jeżeli już słyszałeś, że Twoja organizacja powinna monitorować swoją działalność w „internetach”, ale nie wiesz jak się za to zabrać, to to webinarium jest właśnie dla Ciebie. 

Na spotkaniu dowiesz się: co to jest Google Analitics, jak zacząć swoją przygodę z tym ciekawym narzędziem analitycznym i co ono może dać Twojej organizacji. 

Ramowy program zajęć:

✅ Jakie możliwości daje nam Google Analytics?
✅ Najważniejsze dane, na które powinniśmy zwracać szczególną uwagę w Google Analytics.
✅ Jak wyznaczyć cele dla naszej strony i mierzyć poziom ich realizacji – podstawy analizy sprzedaży online.
✅ Jak (i po co) śledzimy użytkowników w sieci.
✅ Podsumowanie najważniejszych zagadnień.

Korzyści z udziału:

Tylko uczestnicy i uczestniczki webinarium otrzymają prywatny i bezterminowy dostęp do pełnego nagrania z webinarium.

Szkolenie poprowadzi dla was:

Filip Kasprzyk: Z wykształcenia jestem socjologiem, jednak to marketing od zawsze mnie fascynował i to z nim związałem swoje życie zawodowe. Jego tajniki zgłębiałem jeszcze w liceum, tworząc swoje proste strony www, kampanie mailingowe i reklamowe na potrzeby własnych, pierwszych biznesów. Rozwijałem się i doskonaliłem umiejętności w różnych firmach i agencjach, by po latach otworzyć pierwszą własną agencję – KickAss Socials, którą w 2014 roku połączyłem z moim obecnym partnerem biznesowym w agencję interaktywną “kręci się!”, przekształconą następnie w Spin Digital sp. z o.o., której jestem współwłaścicielem, jak również drugiej agencji Real Marketing Sp. z o.o. Obecnie jestem odpowiedzialny przede wszystkim za projektowanie procesów sprzedażowych i marketingowych online, w tym projektowanie ścieżek sprzedażowych w e-commerce, tworzenie stron www, kampanie Google Ads i Youtube. Wieloletnie doświadczenie w branży oraz ukończenie dwóch szkół trenerów pozwala mi od wielu lat szkolić zarówno pracowników naszych klientów jak również realizować szkolenia otwarte.

Rejestracja na spotkanie jest prowadzona za pomocą następującego linka: FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO dla nowych uczestników i uczestniczek projektu. Osoby, już uczestniczące w projekcie dostaną prywatnego linka z zaproszeniem na webinarium.

Po otrzymaniu zgłoszenia uczestnik musi wypełnić pełny komplet formularzy zgłoszeniowych (online) spełniający wymogi unijne, a potem otrzyma link dostępu do wydarzenia wraz z hasłem do webinarium.

Zasady udziału: Projekt „Z prawem na TY!” jest finansowany ze środków Unii Europejskiej dlatego każda osoba musi wypełnić formularze zgłoszeniowe do udziału w projekcie i zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Dodatkowo każdy uczestnik projektu musi reprezentować organizację pozarządową, co musi zostać potwierdzone wypełnionym drukiem zgłoszenia organizacji pozarządowej do udziału w projekcie. Wypełnione dokumenty należy oddać w biurze projektu lub podczas 1 wydarzenia edukacyjnego, w którym weźmie się udział.

Zgodnie z zapisami projektu i jego regulaminem organizacja pozarządowa to stowarzyszenie, fundacja, spółdzielnia socjalna, kościelna osoba prawna, spółka z o.o. non-profit, klub sportowy. Jeżeli reprezentowany podmiot ma inną formę prawną prosimy o kontakt z biurem projektu pod numerem tel.: 536 117 187 – wspólnie ustalimy, czy taka organizacja może otrzymać wsparcie w ramach proponowanego programu.

W razie pytań lub wątpliwości również prosimy o kontakt z biurem projektu pod numerem tel.: 536 117 187 lub e-mail: o.jozefoski [@] mostkatowice.pl

Do pobrania:

Paczka dokumentów projektowych w wersji word i .pdf.

Regulamin projektu

Działania projektowe zostały dofinansowane z Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój na lata 2014 – 2020.

Skip to content