Jak napisać dobry projekt w obecnej sytuacji gospodarczej? – webinarium w dniu 1 grudnia 2020 r.

jak napisać dobry projekt

Podczas spotkania zajmiemy się planowaniem działań społecznych i projektów oraz pisaniem wniosków o dofinansowanie na zadania w 2021 r. Rok 2021 z pewnością będzie kolejnym rokiem pełnym niespodzianek i zaskakujących sytuacji pod względem gospodarczym i społecznym. Oznacza to, że osoby pozyskujące środki i przygotowujące wnioski dotacyjne będą musiały zmienić taktykę działania. Na pewno warto założyć dużo różnych wariantów działań i opisać je w sposób elastyczny. Dobrze by było aby budżet naszego projektu „był z gumy” i pozwalał na wprowadzanie modyfikacji bez konieczności aneksowania umowy.

Takie podejście w planowaniu nie jest trudne, ale wymaga uwzględnienia wielu różnych danych. Na webinarium dowiesz się, jak to bezproblemowo zrobić i jak napisać dobry projekt na działania społeczne 🙂

PROGRAM:

  1. Skąd czerpać informacje o aktualnej sytuacji społeczno-gospodarczej?
  2. Jak wybrać działania dostosowane do potrzeb i oczekiwań naszych klientów?
  3. Jak w sposób elastyczny opisać działania i budżet?
  4. Co to jest matryca logiczna projektu?
  5. Jak napisać dobry projekt: rezultaty, cele, uzasadnienie potrzeby podjęcia działań, doświadczenie?
  6. Na co będzie można pozyskać środki w 2021 r.?

Kiedy:

📆 wtorek 1 grudnia ⏰ od godziny 17:00 do 19:00

Szkolenie poprowadzi dla was:

Agnieszka Budzyńska, Autorka i koordynatorka projektu „Z prawem na Ty!”. Absolwentka filologii wschodniosłowiańskiej na Uniwersytecie Śląskim oraz animacji społecznej na Uniwersytecie Gdańskim. Specjalistka z zakresu pozyskiwania środków na inspirujące działania. Doświadczenie zdobyła przygotowując i realizując projekty dla Stowarzyszenia MOST, Stowarzyszenia Droga i Śląskiej Sieci 3 sektora. Cennym doświadczeniem okazała się również ocena wniosków dla WUP Katowice, Śląskiego Urzędu Marszałkowskiego i różnych Ministerstw. Do tej pory udało jej się pozyskać kilka milionów na działania społeczne.

Rejestracja na spotkanie jest prowadzona za pomocą następującego FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO dla nowych uczestników i uczestniczek projektu. Osoby, już uczestniczące w projekcie dostaną prywatnego linka z zaproszeniem na webinarium.

Zasady udziału

Po otrzymaniu zgłoszenia uczestnik musi wypełnić pełny komplet formularzy zgłoszeniowych (online) spełniający wymogi unijne. Osoba, która odeśle formularze otrzyma link dostępu do wydarzenia wraz z hasłem do webinarium.

Projekt „Z prawem na TY!” jest finansowany ze środków Unii Europejskiej dlatego każda osoba musi wypełnić formularze zgłoszeniowe do udziału w projekcie i zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Dodatkowo każdy uczestnik projektu musi reprezentować organizację pozarządową, co musi zostać potwierdzone wypełnionym drukiem zgłoszenia organizacji pozarządowej do udziału w projekcie. Wypełnione dokumenty należy oddać w biurze projektu lub podczas 1 wydarzenia edukacyjnego, w którym weźmie się udział.

Zgodnie z zapisami projektu i jego regulaminem organizacja pozarządowa to stowarzyszenie, fundacja, spółdzielnia socjalna, kościelna osoba prawna, spółka z o.o. non-profit, klub sportowy. Jeżeli reprezentowany podmiot ma inną formę prawną prosimy o kontakt z biurem projektu pod numerem tel.: 536 117 187 – wspólnie ustalimy, czy taka organizacja może otrzymać wsparcie w ramach proponowanego programu.

W razie pytań lub wątpliwości również prosimy o kontakt z biurem projektu pod numerem tel.: 536 117 187 lub e-mail: o.jozefoski [@] mostkatowice.plWróć do menu głównego

Skip to content