Jak myśleć o finansach w organizacji pozarządowej? – zaproszenie na webinarium w dniu 21 maja

banner z zaproszeniem na szkolenie

Stowarzyszenie MOST zaprasza na webinarium pt.: Jak myśleć o finansach w organizacji pozarządowej

Celem webinarium jest poznanie aspektów finansowych, związanych z zarządzaniem finansami, które ułatwią organizacji pozarządowej realizację jej misji.

Podczas webinarium dowiesz się:
– O czym powinny wiedzieć i pamiętać osoby kierujące organizacją, gdy myślą o jej finansach? 
– Po co organizacji budżet?
– Jak zaplanować budżet w organizacji?


Kiedy:
📆 czwartek 21 maja ⏰ od godziny 16:00 do 17:30

Korzyści z udziału:

Tylko uczestnicy i uczestniczki webinarium otrzymają prywatny i bezterminowy dostęp do pełnego nagrania z webinarium.

Szkolenie poprowadzi dla was:

Ilona Pietrzak – wiceprezes think-tanku Instytut Spraw Obywatelskich. Dba o zarządzanie, jest fundraiserem (korzysta z 4 źródeł pozyskiwania funduszy: darczyńcy indywidualni, biznesowi, granty i dotacje oraz działalność ekonomiczna). Kieruje Ośrodkiem Wsparcia Ekonomii Społecznej. Od ponad roku zarządza przedsiębiorstwem społecznym.

Na co dzień szkoli i doradza podmiotom ekonomii społecznej. Certyfikowany przez MRPiPS doradca biznesowy, ukończyła podyplomowe studia: Konsultant regionalny ds. zamówień publicznych. Absolwentka Programu FAOO: Menedżerowie NGO oraz „Strażnicy”. Od 10-ciu lat zarządza projektami związanymi z przedsiębiorczością społeczną, rozwojem fundraisingu, systemowymi rozwiązaniami dla sektora pozarządowego. Redaktor merytoryczny Poradnika „Jak prowadzić biznes społeczny”, współautor raportu „Tylko jeden, a procentuje. Raport nt. mechanizmu 1% podatku dochodowego od osób fizycznych” oraz Poradnika „MOCni wolontariatem”.

Rejestracja na spotkanie jest prowadzona za pomocą następującego FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO dla nowych uczestników i uczestniczek projektu. Osoby, już uczestniczące w projekcie Powinny się zapisać przez TĄ STRONĘ.

Po otrzymaniu zgłoszenia uczestnik musi wypełnić pełny komplet formularzy zgłoszeniowych (online) spełniający wymogi unijne, a potem otrzyma link dostępu do wydarzenia wraz z hasłem do webinarium.

Zasady udziału: Projekt „Z prawem na TY!” jest finansowany ze środków Unii Europejskiej dlatego każda osoba musi wypełnić formularze zgłoszeniowe do udziału w projekcie i zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Dodatkowo każdy uczestnik projektu musi reprezentować organizację pozarządową, co musi zostać potwierdzone wypełnionym drukiem zgłoszenia organizacji pozarządowej do udziału w projekcie. Wypełnione dokumenty należy oddać w biurze projektu lub podczas 1 wydarzenia edukacyjnego, w którym weźmie się udział.

Zgodnie z zapisami projektu i jego regulaminem organizacja pozarządowa to stowarzyszenie, fundacja, spółdzielnia socjalna, kościelna osoba prawna, spółka z o.o. non-profit, klub sportowy. Jeżeli reprezentowany podmiot ma inną formę prawną prosimy o kontakt z biurem projektu pod numerem tel.: 536 117 187 – wspólnie ustalimy, czy taka organizacja może otrzymać wsparcie w ramach proponowanego programu.

W razie pytań lub wątpliwości również prosimy o kontakt z biurem projektu pod numerem tel.: 536 117 187 lub e-mail: o.jozefoski [@] mostkatowice.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content