„Jak prezentować się online? – zaplecze techniczne od strony praktycznej”. Webinarium w dniu 9 lutego 2022 r.

Zdanie „jak Cię widzą, tak Cię piszą” ma duże znaczenie w świecie online. Są takie osoby, które online zawsze wyglądają dobrze, a są też takie, których wygląd w kamerze wymaga poprawy. Mam dla Ciebie dobrą wiadomość – dobrze ustawione światło, tło i dźwięk mogą uczynić cuda i sprawić, że Twój wizerunek w świecie online będzie wprost idealny! Są na to proste triki, które pokażemy Wam podczas webinarium, które poprowadzi dla Was Krzysztof Włodek z 8 kawek!

PROGRAM SPOTKANIA:

– Jaki sprzęt wybrać do występowania online?

– Dlaczego oświetlenie jest ważne, a dźwięk ważniejszy?

– Jak ustawić plan do nagrywania online?

Kiedy:

📆 środa 9 lutego ⏰ od godziny 10:00 do 11:30

Gdzie:

Online. Na platformie clickmeeting

➡️ Szkolenie poprowadzi dla was:

Krzysztof Włodek – Wychowawca w Domu Aniołów Stróżów, od kilku lat prowadzący kanał na YT 8 kawek i podcastu Poranek z 8 kawek. Zajmuje się obsługą social mediów. Fotograf freelancer od 2013 roku, działający na rzecz różnych organizacji i fundacji z trzeciego sektora na przestrzeni lat (Fundacja Mam marzenie, Regionalne Centrum Wolontariatu, Akademia Przyszłości, TPD w Mysłowicach). Praktykant Radia Katowice w 2015 roku – prowadził social media oraz tworzył treści audio. 

Zapisy:

Rejestracja na spotkanie jest prowadzona za pomocą następującego linka: FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO dla nowych uczestników i uczestniczek projektu. Osoby, już uczestniczące w projekcie dostaną prywatnego linka z zaproszeniem na webinarium.

Po otrzymaniu zgłoszenia uczestnik musi wypełnić pełny komplet formularzy zgłoszeniowych (online) spełniający wymogi unijne, a potem otrzyma link dostępu do wydarzenia wraz z hasłem do webinarium.

Zasady udziału: Projekt „Z prawem na TY!” jest finansowany ze środków Unii Europejskiej dlatego każda osoba musi wypełnić formularze zgłoszeniowe do udziału w projekcie i zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Dodatkowo każdy uczestnik projektu musi reprezentować organizację pozarządową, co musi zostać potwierdzone wypełnionym drukiem zgłoszenia organizacji pozarządowej do udziału w projekcie. Wypełnione dokumenty należy oddać w biurze projektu lub podczas 1 wydarzenia edukacyjnego, w którym weźmie się udział.

Zgodnie z zapisami projektu i jego regulaminem organizacja pozarządowa to stowarzyszenie, fundacja, spółdzielnia socjalna, kościelna osoba prawna, spółka z o.o. non-profit, klub sportowy. Jeżeli reprezentowany podmiot ma inną formę prawną prosimy o kontakt z biurem projektu pod numerem tel.: 536 117 187 – wspólnie ustalimy, czy taka organizacja może otrzymać wsparcie w ramach proponowanego programu.

W razie pytań lub wątpliwości również prosimy o kontakt z biurem projektu pod numerem tel.: 536 117 187 lub e-mail: prawo [@] mostkatowice.pl

Do pobrania:

Paczka dokumentów projektowych w wersji word i .pdf.Skip 

Skip to content