Model finansowania organizacji działających w sferze pomocy społecznej – zaproszenie na webinarium w dniu 24 listopada 2021 r.

banner z zaproszeniem na szkolenie

Jeżeli Twoja organizacja chce prowadzić działania w obszarze pomocy społecznej, ale nie wiesz, jak te działania finansować pozaprojektowo to koniecznie musisz wziąć udział w naszym listopadowym webinarium.

Na spotkaniu dowiesz się, jakie kryteria musisz spełnić, aby móc działać w obszarze pomocy społecznej i gdzie, w nieoczywistych miejscach, znajdują się środki na finansowanie Twoich działań.

Program:

1. Krótka charakterystyka źródeł finansowania organizacji działających w sferze pomocy społecznej
2. Co wolno nam robić? Analiza struktury formalnej organizacji
3. Czym dysponujemy? Analiza zasobów organizacji
4. Priorytety. Wybór efektywnego modelu finansowania
5. Źródła finansowania i możliwe kierunki rozwoju organizacji działających w sferze pomocy społecznej

Kiedy:

24 listopada 2021 r. w godzinach 16.30 – 18.00

Gdzie:

Online. Uwaga – wymagana rejestracja. Obowiązuje limit miejsc. 

Szkolenie poprowadzą dla was:

Łukasz Gorczyński – wiceprezes Fundacji trzeci.org, członek zarządu Stowarzyszenia Dialog Społeczny i wiceprezes Stowarzyszenia „Cała Naprzód”. Doradca i szkoleniowiec w Gliwickim Centrum Organizacji Pozarządowych, samorządowej jednostce wspierającej trzeci sektor. Współautor bloga www.trzeci.org.

Tomasz Pawłowski – prezes Fundacji trzeci.org, członek Stowarzyszenia Dialog Społeczny. Doradca i szkoleniowiec w Gliwickim Centrum Organizacji Pozarządowych, samorządowej jednostce wspierającej zakładanie i funkcjonowanie organizacji pozarządowych. Współautor bloga www.trzeci.org.

Zapisy:

Rejestracja na spotkanie jest prowadzona za pomocą następującego linka: FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO dla nowych uczestników i uczestniczek projektu. Osoby, już uczestniczące w projekcie dostaną prywatnego linka z zaproszeniem na webinarium.

Po otrzymaniu zgłoszenia uczestnik musi wypełnić pełny komplet formularzy zgłoszeniowych (online) spełniający wymogi unijne, a potem otrzyma link dostępu do wydarzenia wraz z hasłem do webinarium.

Zasady udziału: Projekt „Z prawem na TY!” jest finansowany ze środków Unii Europejskiej dlatego każda osoba musi wypełnić formularze zgłoszeniowe do udziału w projekcie i zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Dodatkowo każdy uczestnik projektu musi reprezentować organizację pozarządową, co musi zostać potwierdzone wypełnionym drukiem zgłoszenia organizacji pozarządowej do udziału w projekcie. Wypełnione dokumenty należy oddać w biurze projektu lub podczas 1 wydarzenia edukacyjnego, w którym weźmie się udział.

Zgodnie z zapisami projektu i jego regulaminem organizacja pozarządowa to stowarzyszenie, fundacja, spółdzielnia socjalna, kościelna osoba prawna, spółka z o.o. non-profit, klub sportowy. Jeżeli reprezentowany podmiot ma inną formę prawną prosimy o kontakt z biurem projektu pod numerem tel.: 536 117 187 – wspólnie ustalimy, czy taka organizacja może otrzymać wsparcie w ramach proponowanego programu.

W razie pytań lub wątpliwości również prosimy o kontakt z biurem projektu pod numerem tel.: 536 117 187 lub e-mail: prawo [@] mostkatowice.pl

Do pobrania:

Paczka dokumentów projektowych w wersji word i .pdf.

Działania projektowe zostały dofinansowane z Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój na lata 2014 – 2020.Skip back to main 

Skip to content