Po jednej i drugiej stronie kamery – zaproszenie na warsztaty wyjazdowe z autoprezentacji i filmowania w dniach 1 – 3 października

banner z zaproszeniem na szkolenie

Obecnie coraz częściej musimy występować przed kamerami i pracować online. Są pewne techniki i zasady, które powinieneś znać, aby „kamera Cię lubiła” i, abyś dobrze wyglądał na filmach. Dobrze jest poćwiczyć tę umiejętność w bezpiecznych warunkach zanim narazisz się na nieudany występ i falę rozgoryczenia.

Zapraszamy Cię na warsztaty wyjazdowe podczas, których będziesz miał możliwość spróbowania swoich sił zarówno jako prezenter, jak i operator kamery.

Co w programie?

1.Jak oświetlać i nagrywać autoprezentacje, (aparat, kamera, mikrofon, itp.);
2. Praktyczna nauka obsługi profesjonalnego sprzętu filmowego z przełożeniem na zasoby indywidualne;
3. Przygotowanie scenariusza, siebie i wypowiedzi do filmu;
4. Autoprezentacja w teorii i w praktyce – ćwiczenia;
5. Jak opowiadać kadrem – czyli co wpływa na kompozycję;
6. Zasady organizacji i przygotowania planu filmowego – zagadki produkcji.

Gdzie i kiedy:

Warsztaty odbędą się w dniach 1-3 października w Hotelu w Korbielowie. Wydarzenie rozpoczniemy w piątek ok. 16.00 i zakończymy w niedzielę o 14.00. Szkolenie liczy 24h godziny dydaktyczne.

Organizator pokrywa koszty pobytu i wyżywienia. Uczestnicy są obowiązani pokryć koszty dojazdu. Organizator może pomóc w organizacji wspólnego dojazdu na wydarzenie.

Hotel spełnia wymogi dostępności.

Rejestracja na wydarzenie jest prowadzona za pomocą formularz zgłoszeniowego do wyczerpania 1,5-krotności limitu miejsc: https://forms.gle/St7DJ3zDj7CYbnFT9

UWAGA! Wysłanie formularza nie jest jednoznaczne z akceptacją udziału w warsztatach. Osoby zakwalifikowane otrzymają potwierdzenie udziału do 20 września 2021 r.

Szkolenie poprowadzi dla was:

Marcin Kondraciuk – prezes Gliwickiego Klubu Filmowego WROTA oraz założyciel KOPALNI SNÓW – produkcja filmowa. Od 15 lat prowadzi największy klub filmowy w Polsce. Umiejętności filmowe wykorzystywał do promocji wielu imprez kulturalnych jak również w komercyjnych projektach. Od 2001 roku stałe rozwija klub i swoje umiejętności przekazując je na licznych warsztatach filmowych.

Rejestracja na spotkanie jest prowadzona za pomocą następującego linka: FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO dla nowych uczestników i uczestniczek projektu. Osoby, już uczestniczące w projekcie dostaną prywatnego linka z zaproszeniem na webinarium.

Po otrzymaniu zgłoszenia uczestnik musi wypełnić pełny komplet formularzy zgłoszeniowych (online) spełniający wymogi unijne, a potem otrzyma link dostępu do wydarzenia wraz z hasłem do webinarium.

Zasady udziału: Projekt „Z prawem na TY!” jest finansowany ze środków Unii Europejskiej dlatego każda osoba musi wypełnić formularze zgłoszeniowe do udziału w projekcie i zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Dodatkowo każdy uczestnik projektu musi reprezentować organizację pozarządową, co musi zostać potwierdzone wypełnionym drukiem zgłoszenia organizacji pozarządowej do udziału w projekcie. Wypełnione dokumenty należy oddać w biurze projektu lub podczas 1 wydarzenia edukacyjnego, w którym weźmie się udział.

Zgodnie z zapisami projektu i jego regulaminem organizacja pozarządowa to stowarzyszenie, fundacja, spółdzielnia socjalna, kościelna osoba prawna, spółka z o.o. non-profit, klub sportowy. Jeżeli reprezentowany podmiot ma inną formę prawną prosimy o kontakt z biurem projektu pod numerem tel.: 536 117 187 – wspólnie ustalimy, czy taka organizacja może otrzymać wsparcie w ramach proponowanego programu.

W razie pytań lub wątpliwości również prosimy o kontakt z biurem projektu pod numerem tel.: 536 117 187 lub e-mail: prawo [@] mostkatowice.pl

Do pobrania:

Paczka dokumentów projektowych w wersji word i .pdf.

Działania projektowe zostały dofinansowane z Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój na lata 2014 – 2020.

Skip to content