Prawo pracy w NGO – zaproszenie na webinarium w dniu 4 maja

Banner prawo pracy w NGO

Stowarzyszenie MOST zaprasza na webinarium pt.: Prawo pracy w NGO

Podczas webinarium dowiesz się:
– jakie są rodzaje umów i jakie warunki należy spełnić, aby podpisać konkretny rodzaj umowy;
– jakie są plusy i minusy zatrudniania na podstawie konkretnej umowy;
– jakie prawa i obowiązki ma pracodawca lub zleceniodawca;
– jakie obowiązki i prawa ma pracownik;


Kiedy:
📆 poniedziałek 4 maja ⏰ od godziny 16:00 do 17:30

Korzyści z udziału:

Tylko uczestnicy i uczestniczki webinarium otrzymają prywatny i bezterminowy dostęp do pełnego nagrania z webinarium.

Szkolenie poprowadzi dla was:
Przemysław Żak, ukończył prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Katedrze Prawa Administracyjnego, broniąc pracę na temat prawa do informacji w Polsce. Współwłaściciel biura prawnego „Żak i wspólnicy”. Doświadczony szkoleniowiec i działacz organizacji społecznych, współfundator i członek Zarządu Fundacji Instytut Myśli Obywatelskiej im. Stańczyka w Krakowie, gdzie pełni także funkcję Szefa Programu Prawnego (od 2017 Dobre Prawo). Od 7 lat członek Stowarzyszenia Sieć Obywatelska Watchdog Polska, a od maja 2016 Stowarzyszenia Dialog Społeczny, gdzie pełni funkcję Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej. Jak sam mówi: „Pasjonuje mnie uzgadnianie regulacji wewnętrznych organizacji z jej realnym funkcjonowaniem i z obowiązującymi ramami prawnymi. Chodzi o to, by tworzyć przyjazne, proste i adekwatne do potrzeb ludzi środowisko pracy.” . 

Rejestracja na spotkanie jest prowadzona za pomocą następującego FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO dla nowych uczestników i uczestniczek projektu. Osoby, już uczestniczące w projekcie dostaną prywatnego linka z zaproszeniem na webinarium.

Po otrzymaniu zgłoszenia uczestnik musi wypełnić pełny komplet formularzy zgłoszeniowych (online) spełniający wymogi unijne, a potem otrzyma link dostępu do wydarzenia wraz z hasłem do webinarium.

Zasady udziału: Projekt „Z prawem na TY!” jest finansowany ze środków Unii Europejskiej dlatego każda osoba musi wypełnić formularze zgłoszeniowe do udziału w projekcie i zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Dodatkowo każdy uczestnik projektu musi reprezentować organizację pozarządową, co musi zostać potwierdzone wypełnionym drukiem zgłoszenia organizacji pozarządowej do udziału w projekcie. Wypełnione dokumenty należy oddać w biurze projektu lub podczas 1 wydarzenia edukacyjnego, w którym weźmie się udział.

Zgodnie z zapisami projektu i jego regulaminem organizacja pozarządowa to stowarzyszenie, fundacja, spółdzielnia socjalna, kościelna osoba prawna, spółka z o.o. non-profit, klub sportowy. Jeżeli reprezentowany podmiot ma inną formę prawną prosimy o kontakt z biurem projektu pod numerem tel.: 536 117 187 – wspólnie ustalimy, czy taka organizacja może otrzymać wsparcie w ramach proponowanego programu.

W razie pytań lub wątpliwości również prosimy o kontakt z biurem projektu pod numerem tel.: 536 117 187 lub e-mail: o.jozefoski [@] mostkatowice.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content