Jak zainteresować media swoimi działaniami? – zaproszenie na webinarium w dniu 30 kwietnia 2020 r.

Z prawem na Ty!

Stowarzyszenie MOST zapraszaja na webinarium pt.: Jak zainteresować media swoimi działaiami?

Podczas webinarium odpowiemy na pytanie, na które każdy chciałby znać odpowiedź, gdyż droga wydaje się być długa i niełatwa. Na szkoleniu postaram się przekazać kilka ważnych wskazówek, które ułatwią Wam dotarcie do mediów. Przybliżę specyfikę różnych rodzajów mediów oraz ich oczekiwania. Podzielę się z Wami swoim doświadczeniem dziennikarskim w różnych mediach oraz swoimi działaniami w organizacjach jako osoba odpowiedzialna za działania promocyjne i kontakt z mediami.


Kiedy:
📆 czwartek 30 kwietnia ⏰ od godziny 11:00 do 12:30

Program:

Korzyści z udziału:

Tylko uczestnicy i uczestniczki webinarium otrzymają prywatny i bezterminowy dostęp do pełnego nagrania z webinarium.

Szkolenie poprowadzi dla was:
Barbara Jendrzejczyk, Dziennikarka Telewizji Polskiej. Ukończyła Kulturoznawstwo na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Studiowała Organizację Produkcji Filmowej i Telewizyjnej na Wydziale Radia i Telewizji. Pracę w mediach rozpoczęła w 2006 r. w tygodniku „Życie Siemianowic”, gdzie przez pięć lat pełniła funkcję Zastępcy Redaktora Naczelnego. Od 2013 r. związana z katowickim ośrodkiem TVP, gdzie zajmuje się reportażem. Autorka cyklu programów „Nasze Beskidy”. Reporterka ogólnopolskiego programu „Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie…”, który pomaga osobom zaginionym i ich rodzinom. Realizuje felietony dla anglojęzycznego serwisu Telewizji Polskiej, Poland In. Prowadzi własną działalność gospodarczą Piszę Składam Pstrykam. Zajmuje się promocją Uniwersytetu Otwartego w Uniwersytecie Śląskim. 

Rejestracja na spotkanie jest prowadzona za pomocą następującego FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO dla nowych uczestników i uczestniczek projektu. Osoby, już uczestniczące w projekcie dostaną prywatnego linka z zaproszeniem na webinarium.

Po otrzymaniu zgłoszenia uczestnik musi wypełnić pełny komplet formularzy zgłoszeniowych (online) spełniający wymogi unijne, a potem otrzyma link dostępu do wydarzenia wraz z hasłem do webinarium.

Zasady udziału: Projekt „Z prawem na TY!” jest finansowany ze środków Unii Europejskiej dlatego każda osoba musi wypełnić formularze zgłoszeniowe do udziału w projekcie i zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Dodatkowo każdy uczestnik projektu musi reprezentować organizację pozarządową, co musi zostać potwierdzone wypełnionym drukiem zgłoszenia organizacji pozarządowej do udziału w projekcie. Wypełnione dokumenty należy oddać w biurze projektu lub podczas 1 wydarzenia edukacyjnego, w którym weźmie się udział.

Zgodnie z zapisami projektu i jego regulaminem organizacja pozarządowa to stowarzyszenie, fundacja, spółdzielnia socjalna, kościelna osoba prawna, spółka z o.o. non-profit, klub sportowy. Jeżeli reprezentowany podmiot ma inną formę prawną prosimy o kontakt z biurem projektu pod numerem tel.: 536 117 187 – wspólnie ustalimy, czy taka organizacja może otrzymać wsparcie w ramach proponowanego programu.

W razie pytań lub wątpliwości również prosimy o kontakt z biurem projektu pod numerem tel.: 536 117 187 lub e-mail: o.jozefoski [@] mostkatowice.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Skip to content