Przygotowanie pism i tekstów do urzędów

banner z zaproszeniem na szkolenie

Dobrze sformułowane i napisane pismo jest gwarancją sukcesu w sprawie. Dowiedz się, jak pisać, aby pozytywnie rozpatrzono Twoją prośbę.

Program:


📌 właściwa konstrukcja pisma urzędowego
📌 pismo, podanie, czy wniosek na gotowym wzorze?;
📌 gdzie szukać gotowych wzorów dokumentów?;
📌 prawidłowa argumentacja i wyszukiwanie informacji i podstaw prawnych naszych wniosków;
📌 podstawowa obsługa edytorów tekstów;
📌 automatyzacja działań w edytorze tekstów;
📌 porady i pytania;
📌 praktyczne ćwiczenia.

Kiedy:

📅 14 marca 2022 r., od godziny 8:00 do 16:00

Gdzie:

💻 Zabrze. Miejsce szkolenia zostanie wskazane zarejestrowanym osobom

Rejestracja na spotkanie jest prowadzona za pomocą następującego linka: FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO dla nowych uczestników i uczestniczek projektu. Osoby, już uczestniczące w projekcie dostaną prywatnego linka z zaproszeniem na webinarium.

Po otrzymaniu zgłoszenia uczestnik musi wypełnić pełny komplet formularzy zgłoszeniowych (online) spełniający wymogi unijne, a potem otrzyma link dostępu do wydarzenia wraz z hasłem do webinarium.

Zasady udziału: Projekt „Z prawem na TY!” jest finansowany ze środków Unii Europejskiej dlatego każda osoba musi wypełnić formularze zgłoszeniowe do udziału w projekcie i zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Dodatkowo każdy uczestnik projektu musi reprezentować organizację pozarządową, co musi zostać potwierdzone wypełnionym drukiem zgłoszenia organizacji pozarządowej do udziału w projekcie. Wypełnione dokumenty należy oddać w biurze projektu lub podczas 1 wydarzenia edukacyjnego, w którym weźmie się udział.

Zgodnie z zapisami projektu i jego regulaminem organizacja pozarządowa to stowarzyszenie, fundacja, spółdzielnia socjalna, kościelna osoba prawna, spółka z o.o. non-profit, klub sportowy. Jeżeli reprezentowany podmiot ma inną formę prawną prosimy o kontakt z biurem projektu pod numerem tel.: 536 117 187 – wspólnie ustalimy, czy taka organizacja może otrzymać wsparcie w ramach proponowanego programu.

W razie pytań lub wątpliwości również prosimy o kontakt z biurem projektu pod numerem tel.: 536 117 187 lub e-mail: prawo [@] mostkatowice.pl

Do pobrania:

Paczka dokumentów projektowych w wersji word i .pdf.

Skip to content