„Jak dobrze odpocząć i poczuć flow” – zaproszenie na webinarium w dniu 15 lipca 2021 r.

banner z zaproszeniem na szkolenie

Chcesz dobrze odpocząć na Twoich wakacjach? Poświęć chwilę, aby zastanowić się nad tym, co dla Ciebie znaczy dobry odpoczynek.

Zapraszamy na arcyciekawe webinarium z zarządzania swoim…

…poczuciem szczęścia i relaksu.

Ramowy program zajęć:

1. Koncepcja flow – Czym jest? Jak ją osiągnąć? Co nam daje?
2. Kiedy czujemy, że jesteśmy szczęśliwi? – wyniki badań i własny barometr szczęścia. 
3. Czego potrzebujemy, żeby odpocząć? – holistyczne podejście do odpoczynku na poziomie ciała, umysłu i ducha.

Celem spotkania jest:

  • przekazanie wiedzy na temat różnych form odpoczynku, na różnych poziomach naszego funkcjonowania.
  • zapoznanie uczestników z koncepcją flow jako narzędzia do pracy własnej ale również motywacji i współpracy w zespołach wolontariuszy.
  • zaproszenie do refleksji nad swoim stylem odpoczynku oraz poczuciem spełnienia.
  • zapoznanie uczestników z badaniami na temat odczuwania szczęścia.

Gdzie i kiedy:

Webinarium będzie realizowane na platformie clickmeeting w dniu 15 lipca w godzinach 10.00 – 11.30.

Szkolenie poprowadzi dla was:

Agata Rutkowska: Trenerka kompetencji miękkich, Coach (stopień ACC), Team Coach, autorka i współautorka podręczników metodycznych, psychoterapeutka w trakcie szkoły, menedżer, przedsiębiorca. Ponad 16letnie doświadczenie na sali szkoleniowej. Ukończone kursy i zdobyte kwalifikacje m.in.: Szkoła coachingu zespołowego i grupowego, Symbol, piasek, przestrzeń – Coaching w piaskownicy, Szkoła psychoterapii Gestalt (w trakcie), Studium Zawodowe Coachingu ACSTH, ICF, Szkoła trenera kompetencji miękkich Metrum, Doradca strategiczny GTI, Kurs Mindfulness, Kurs Terapia schematów, Kurs Techniki Gestalt w pracy coacha, Kurs Racjonalnej Terapii Zachowań, Członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego – rekomendacja trenerska I stopnia.

Rejestracja na spotkanie jest prowadzona za pomocą następującego linka: FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO dla nowych uczestników i uczestniczek projektu. Osoby, już uczestniczące w projekcie dostaną prywatnego linka z zaproszeniem na webinarium.

Po otrzymaniu zgłoszenia uczestnik musi wypełnić pełny komplet formularzy zgłoszeniowych (online) spełniający wymogi unijne, a potem otrzyma link dostępu do wydarzenia wraz z hasłem do webinarium.

Zasady udziału: Projekt „Z prawem na TY!” jest finansowany ze środków Unii Europejskiej dlatego każda osoba musi wypełnić formularze zgłoszeniowe do udziału w projekcie i zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Dodatkowo każdy uczestnik projektu musi reprezentować organizację pozarządową, co musi zostać potwierdzone wypełnionym drukiem zgłoszenia organizacji pozarządowej do udziału w projekcie. Wypełnione dokumenty należy oddać w biurze projektu lub podczas 1 wydarzenia edukacyjnego, w którym weźmie się udział.

Zgodnie z zapisami projektu i jego regulaminem organizacja pozarządowa to stowarzyszenie, fundacja, spółdzielnia socjalna, kościelna osoba prawna, spółka z o.o. non-profit, klub sportowy. Jeżeli reprezentowany podmiot ma inną formę prawną prosimy o kontakt z biurem projektu pod numerem tel.: 536 117 187 – wspólnie ustalimy, czy taka organizacja może otrzymać wsparcie w ramach proponowanego programu.

W razie pytań lub wątpliwości również prosimy o kontakt z biurem projektu pod numerem tel.: 536 117 187 lub e-mail: prawo [@] mostkatowice.pl

Do pobrania:

Paczka dokumentów projektowych w wersji word i .pdf.

Działania projektowe zostały dofinansowane z Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój na lata 2014 – 2020.

Skip to content