Jak napisać dobry projekt w obecnej sytuacji gospodarczej? – webinarium w dniu 28 grudnia 2021 r.

banner z zaproszeniem na szkolenie

Podczas spotkania zajmiemy się planowaniem działań społecznych i projektów oraz pisaniem wniosków o dofinansowanie na zadania w 2022 r. Na spotkaniu dowiesz się, jak stworzyć elastyczny projekt i jego budżet oraz jak to opisać zgodnie z regułami logiki projektowej. Będziesz miał również możliwość przedyskutowania swojego pomysłu, który chcesz przedstawić w aktualnie trwających konkursach grantowych.

PROGRAM:

  1. Co to jest projekt i logika projektowa?
  2. Skąd czerpać informacje o aktualnej sytuacji społeczno-gospodarczej, które wpisujemy w diagnozę?
  3. Jak wybrać działania dostosowane do potrzeb i oczekiwań naszych klientów?
  4. Jak w sposób elastyczny opisać działania i budżet?
  5. Jak napisać dobry projekt: rezultaty, cele, uzasadnienie potrzeby podjęcia działań, doświadczenie?

Kiedy:

📆 wtorek 28 grudnia ⏰ od godziny 16:30 do 18:00

Szkolenie poprowadzi dla was:

Agnieszka Budzyńska, Autorka i koordynatorka projektu „Z prawem na Ty!”. Absolwentka filologii wschodniosłowiańskiej na Uniwersytecie Śląskim oraz animacji społecznej na Uniwersytecie Gdańskim. Specjalistka z zakresu pozyskiwania środków na inspirujące działania. Doświadczenie zdobyła przygotowując i realizując projekty dla Stowarzyszenia MOST, Stowarzyszenia Droga i Śląskiej Sieci 3 sektora. Cennym doświadczeniem okazała się również ocena wniosków dla WUP Katowice, Śląskiego Urzędu Marszałkowskiego i różnych Ministerstw. Do tej pory udało jej się pozyskać kilka milionów na działania społeczne.

Rejestracja na spotkanie jest prowadzona za pomocą następującego FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO dla nowych uczestników i uczestniczek projektu. Osoby, już uczestniczące w projekcie dostaną prywatnego linka z zaproszeniem na webinarium.

Zasady udziału

Po otrzymaniu zgłoszenia uczestnik musi wypełnić pełny komplet formularzy zgłoszeniowych (online) spełniający wymogi unijne. Osoba, która odeśle formularze otrzyma link dostępu do wydarzenia wraz z hasłem do webinarium. 

Projekt „Z prawem na TY!” jest finansowany ze środków Unii Europejskiej dlatego każda osoba musi wypełnić formularze zgłoszeniowe do udziału w projekcie i zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Dodatkowo każdy uczestnik projektu musi reprezentować organizację pozarządową, co musi zostać potwierdzone wypełnionym drukiem zgłoszenia organizacji pozarządowej do udziału w projekcie. Wypełnione dokumenty należy oddać w biurze projektu lub podczas 1 wydarzenia edukacyjnego, w którym weźmie się udział.

Zgodnie z zapisami projektu i jego regulaminem organizacja pozarządowa to stowarzyszenie, fundacja, spółdzielnia socjalna, kościelna osoba prawna, spółka z o.o. non-profit, klub sportowy. Jeżeli reprezentowany podmiot ma inną formę prawną prosimy o kontakt z biurem projektu pod numerem tel.: 536 117 187 – wspólnie ustalimy, czy taka organizacja może otrzymać wsparcie w ramach proponowanego programu.

W razie pytań lub wątpliwości również prosimy o kontakt z biurem projektu pod numerem tel.: 536 117 187 lub e-mail: o.jozefoski [@] mostkatowice.plWróć do menu głównego

Skip to content