Jak zorganizować live na FB lub YT? – zaproszenie na webinarium w dniu 19 maja.

Z prawem na Ty!

Podczas spotkania przygotujesz się krok po kroku do przeprowadzenia swojego pierwszego live za pomocą narzędzi, które masz wokół siebie.


PROGRAM:

  1. Wszystko o sprzęcie niezbędnym do przeprowadzenia live.
  2. Jak przygotować i wybrać platformę do prowadzenia live.
  3. Oprogramowanie do prowadzenia działań live.
  4. Jak ustawić “plan zdjęciowy”, aby dobrze wyglądać w nagraniach live.

Kiedy:
📆 wtorek 19 maja ⏰ od godziny 16:00 do 17:30

Korzyści z udziału:

Tylko uczestnicy i uczestniczki webinarium otrzymają prywatny i bezterminowy dostęp do pełnego nagrania z webinarium.

Szkolenie poprowadzi dla was:

Krzysztof Włodek, Pośrednik wolontariatu w Regionalnym Centrum Wolontariatu w Katowicach od blisko dwóch lat, zajmujący się doradztwem w zakresie wolontariatu oraz obsługą social mediów. Fotograf freelancer od 2013 roku, działający na rzecz różnych organizacji i fundacji z trzeciego sektora na przestrzeni lat (Fundacja Mam marzenie, Dom Aniołów Stróżów, Akademia Przyszłości). Twórca internetowego wideo, w tym kanału na YouTube, od 6 lat. Praktykant Radia Katowice w 2015 roku – prowadził social media oraz tworzył treści audio. Od października 2019 roku nauczyciel fotografii w świetlicy Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Mysłowicach.

Rejestracja na spotkanie jest prowadzona za pomocą następującego FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO dla nowych uczestników i uczestniczek projektu. Osoby, już uczestniczące w projekcie dostaną prywatnego linka z zaproszeniem na webinarium.

Po otrzymaniu zgłoszenia uczestnik musi wypełnić pełny komplet formularzy zgłoszeniowych (online) spełniający wymogi unijne, a potem otrzyma link dostępu do wydarzenia wraz z hasłem do webinarium.

Zasady udziału: Projekt „Z prawem na TY!” jest finansowany ze środków Unii Europejskiej dlatego każda osoba musi wypełnić formularze zgłoszeniowe do udziału w projekcie i zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Dodatkowo każdy uczestnik projektu musi reprezentować organizację pozarządową, co musi zostać potwierdzone wypełnionym drukiem zgłoszenia organizacji pozarządowej do udziału w projekcie. Wypełnione dokumenty należy oddać w biurze projektu lub podczas 1 wydarzenia edukacyjnego, w którym weźmie się udział.

Zgodnie z zapisami projektu i jego regulaminem organizacja pozarządowa to stowarzyszenie, fundacja, spółdzielnia socjalna, kościelna osoba prawna, spółka z o.o. non-profit, klub sportowy. Jeżeli reprezentowany podmiot ma inną formę prawną prosimy o kontakt z biurem projektu pod numerem tel.: 536 117 187 – wspólnie ustalimy, czy taka organizacja może otrzymać wsparcie w ramach proponowanego programu.

W razie pytań lub wątpliwości również prosimy o kontakt z biurem projektu pod numerem tel.: 536 117 187 lub e-mail: o.jozefoski [@] mostkatowice.plWróć


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Skip to content