Szkolenie pt.: „Podstawy social media i marketingu w NGO” – 8 września 2020 r.

banner podstawy social media

Nie masz jeszcze fanpage swojej organizacji i nie wiesz jak zacząć? Masz już fanpage na Facebooku ale chcesz się dowiedzieć jak lepiej promować swoje wydarzenia i swoją organizację?

Podczas spotkania poznasz nie tylko najważniejsze aspekty prowadzenia strony w mediach społecznościowych, ale dowiesz się również jak kontaktować się z mediami, jak trafić do darczyńców oraz co można jeszcze zrobić, aby Twoje wydarzenie przyciągnęło jak najwięcej uczestników.

PROGRAM SPOTKANIA:

✅ Facebook i WWW – co musisz mieć, żeby istnieć i jak to zrobić
✅ Grupy, oznaczanie i partnerstwa – jak za darmo robić zasięgi
✅ Jak tworzyć wartościowe treści w mediach społecznościowych
✅ Bezpłatne narzędzia i przydatne strony – tworzenie treści już nigdy nie będzie takie samo
✅ Media – jak je znaleźć i zainteresować swoją akcją
✅ Firmy – jak nawiązać współpracę
✅ Triki, rady i polecenia

Kiedy:

📆 wtorek 8 wrześina ⏰ od godziny 15:00 do 20:00

Gdzie:

🏫 lokal w Bytomiu ul. Plac Sobieskiego 3, 41-902 Bytom

➡️ Szkolenie poprowadzi dla was:
👨‍🏫 Olaf Józefoski – Absolwent Indywidualnych Studiów Międzyobszarowych, magister kulturoznawstwa oraz pedagogiki rewalidacyjnej. Związany z organizacjami pozarządowymi od 12 lat aktywny w wielu organizacjach pozarządowych jako trener, koordynator działań i wolontariusz. Tzeciosektorowy człowiek od wszystkiego (znacie ten stan ;-)). Prezes Stowarzyszenia Wolnej Herbaty, Specjalista ds szkoleń w Stowarzyszeniu MOST oraz członek Stowarzyszenia Instytut Regionalny w Katowicach.

Aktywny na wielu płaszczyznach, najczęściej w ramach działań na rzecz ochrony środowiska, kultury i integracji społecznej. Laureat tytułu „Lokalnego bohatera” w 2017 roku. Zainteresowania to przede wszystkim: filozofia, psychologia, sztuka, podróże i literatura.

Zapisy:

✅ Zapisy na szkolenie (ilość miejsc ograniczona!!) https://forms.gle/yqCVcwszCP1soV6J8

✅ Szkolenie jest realizowane dzięki współpracy z lokal w Bytomiu, który jest zadaniem finansowanym ze środków Gminy Bytom.

W trakcie szkolenia zostaną zapewnione przerwy kawowe oraz posiłek. Szkolenie, materiały szkoleniowe oraz dieta jest całkowicie bezpłatna dla uczestników zakwalifikowanych do projektu “Z prawem na TY!”

Zasady udziału: Projekt „Z prawem na TY!” jest finansowany ze środków Unii Europejskiej. Dlatego każda osoba musi wypełnić formularze zgłoszeniowe do udziału w projekcie i zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Dodatkowo każdy uczestnik projektu musi reprezentować organizację pozarządową. Każda organizacja musi wypełnić drukiem zgłoszenia organizacji pozarządowej do udziału w projekcie. Wypełnione dokumenty należy oddać w biurze projektu lub podczas 1 wydarzenia edukacyjnego, w którym weźmie się udział.

Zgodnie z zapisami projektu i jego regulaminem organizacja pozarządowa to stowarzyszenie, fundacja, spółdzielnia socjalna, kościelna osoba prawna, spółka z o.o. non-profit, klub sportowy. Jeżeli reprezentowany podmiot ma inną formę prawną prosimy o kontakt z biurem projektu pod numerem tel.: 536 117 187, wtedy wspólnie ustalimy, czy taka organizacja może otrzymać wsparcie w ramach proponowanego programu.

ℹ️ W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z biurem:
☎️ 536 117 187
📬o.jozefoski [@] mostkatowice.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content