Warsztat wystąpień publicznych – webinarium w dniu 22 września 2020 r.

banner z zaproszeniem na szkolenie

Zapraszamy na darmowe webinarium z wystąpień publicznych!

Każdego dnia, nawet nie zdając sobie z tego sprawy, występujemy publicznie: w sklepie, w pracy czy na spotkaniu z przyjaciółmi. Wszyscy też pamiętamy takich ludzi, nauczycieli lub szefów którzy nudzili, byli nieciekawi, nie dało się na nich patrzeć i takich, którzy inspirowali, fascynowali i których chciało się słuchać. Często tajemnica sukcesu tych drugich jest bardzo prosta: odpowiednia technika i nawyki wystąpień publicznych.

Jeśli chcesz się dowiedzieć jak najlepiej prezentować się podczas wystąpień, jakich błędów nie popełniać oraz co sprawi, że nawet kiepskie wystąpienie uda się zamienić w sukces – to szkolenie jest dla Ciebie.

Kiedy:
📆 wtorek 22 września ⏰ od godziny 17:00 do 18:30

Program:
✅ Dlaczego tak ważne jest ćwiczenie wystąpień publicznych
✅ Jak dobrze wyglądać na scenie
✅ Jak utrzymać zainteresowanie grupy
✅ Jak radzić sobie ze stresem
✅ Jakich błędów unikać
✅ Porady i pytania

Korzyści z udziału:

Tylko uczestnicy i uczestniczki webinarium otrzymają prywatny i bezterminowy dostęp do pełnego nagrania z webinarium.

Szkolenie poprowadzi dla was:
Olaf Józefoski, Absolwent Indywidualnych Studiów Międzyobszarowych, magister kulturoznawstwa oraz pedagogiki rewalidacyjnej. Związany z organizacjami pozarządowymi od 12 lat aktywny w wielu organizacjach pozarządowych jako trener, koordynator działań i wolontariusz. Od 10 lat aktor w wielu grupach oraz projektach teatralnych, laureat kilku nagród za najlepszy spektakl oraz za najlepszy monodram w ramach katowickiej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego.

Trzeciosektorowy człowiek od wszystkiego (znacie ten stan ;-)). Prezes Stowarzyszenia Wolnej Herbaty, Specjalista ds szkoleń w Stowarzyszeniu MOST oraz członek Stowarzyszenia Instytut Regionalny w Katowicach.

Rejestracja na spotkanie jest prowadzona za pomocą następującego linka: FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO dla nowych uczestników i uczestniczek projektu. Osoby, już uczestniczące w projekcie dostaną prywatnego linka z zaproszeniem na webinarium.

Po otrzymaniu zgłoszenia uczestnik musi wypełnić pełny komplet formularzy zgłoszeniowych (online) spełniający wymogi unijne, a potem otrzyma link dostępu do wydarzenia wraz z hasłem do webinarium.

Zasady udziału: Projekt „Z prawem na TY!” jest finansowany ze środków Unii Europejskiej dlatego każda osoba musi wypełnić formularze zgłoszeniowe do udziału w projekcie i zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Dodatkowo każdy uczestnik projektu musi reprezentować organizację pozarządową, co musi zostać potwierdzone wypełnionym drukiem zgłoszenia organizacji pozarządowej do udziału w projekcie. Wypełnione dokumenty należy oddać w biurze projektu lub podczas 1 wydarzenia edukacyjnego, w którym weźmie się udział.

Zgodnie z zapisami projektu i jego regulaminem organizacja pozarządowa to stowarzyszenie, fundacja, spółdzielnia socjalna, kościelna osoba prawna, spółka z o.o. non-profit, klub sportowy. Jeżeli reprezentowany podmiot ma inną formę prawną prosimy o kontakt z biurem projektu pod numerem tel.: 536 117 187 – wspólnie ustalimy, czy taka organizacja może otrzymać wsparcie w ramach proponowanego programu.

W razie pytań lub wątpliwości również prosimy o kontakt z biurem projektu pod numerem tel.: 536 117 187 lub e-mail: o.jozefoski [@] mostkatowice.pl

Do pobrania:

Paczka dokumentów projektowych w wersji word i .pdf.

Regulamin projektu

Działania projektowe zostały dofinansowane z Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój na lata 2014 – 2020.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content