Szkolenie w Tychach pt.: „Autoprezentacja i wystąpienia publiczne” – 14 października

Każdego dnia, nawet nie zdając sobie z tego sprawy, występujemy publicznie: w sklepie, w pracy czy na spotkaniu z przyjaciółmi. Wszyscy też pamiętamy takich ludzi, nauczycieli lub szefów którzy nudzili, byli nieciekawi, nie dało się na nich patrzeć i takich, którzy inspirowali, fascynowali i których chciało się słuchać. Często tajemnica sukcesu tych drugich jest bardzo prosta: odpowiednia technika i nawyki wystąpień publicznych.

Często decyzja na temat tego, czy zostaniemy przez kogoś zaakceptowani, czy kogoś uda nam się przekonać i zainteresować naszym pomysłem, zapada w przeciągu kilku pierwszych sekund, zanim się jeszcze odezwiemy. Jak więc zrobić dobre wrażenie?

Jeśli chcesz się dowiedzieć jak najlepiej prezentować się podczas wystąpień, jakich błędów nie popełniać oraz co sprawi, że nawet kiepskie wystąpienie uda się zamienić w sukces – to szkolenie jest dla Ciebie.

PROGRAM SPOTKANIA:

📌 Gdzie się dzieją ważne rzeczy i dlaczego musimy być przygotowani
📌 Higiena mówcy – nie tylko mycie zębów
📌 Co zrobić ze sobą, czyli nie stój jak kołek, nie trzęś się jak osika
📌 Co zrobić z nimi, czyli utrzymaj zainteresowanie
📌 Najważniejsza rzecz, bez tego nigdy Ci się nie uda
📌 Jak radzić sobie ze stresem
📌 Najczęstsze błędy, jak ich uniknąć
📌 Zakończenie i pytania

Kiedy:

📆 środa 14 października ⏰ od godziny 15:00 do 20:00

Gdzie:

🏫 WBU Balbina Centrum; ul. Barona 30, 43-100 Tychy
Piętro pierwsze, pokój 209, sala nr 2.

➡️ Szkolenie poprowadzi dla was:

Olaf Józefoski 🙋‍♂️ Absolwent Indywidualnych Studiów Międzyobszarowych, magister kulturoznawstwa oraz pedagogiki rewalidacyjnej. Związany z organizacjami pozarządowymi od 12 lat aktywny w wielu organizacjach pozarządowych jako trener, koordynator działań i wolontariusz. Od 10 lat aktor w wielu grupach oraz projektach teatralnych, laureat kilku nagród za najlepszy spektakl oraz za najlepszy monodram w ramach katowickiej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego.
Trzeciosektorowy człowiek od wszystkiego (znacie ten stan ;-)). Prezes Stowarzyszenia Wolnej Herbaty, Specjalista ds szkoleń w Stowarzyszeniu MOST oraz członek Stowarzyszenia Instytut Regionalny w Katowicach.

Zapisy:

✅ Zapisy na szkolenie (ilość miejsc ograniczona!!)
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScvVnRQwY-tyu4ysn93xqaJtpKHzptKqjW_JC2ogWwpYxAMAA/viewform?usp=sf_link

W trakcie szkolenia zostaną zapewnione przerwy kawowe oraz posiłek. Szkolenie, materiały szkoleniowe oraz dieta jest całkowicie bezpłatna dla uczestników zakwalifikowanych do projektu “Z prawem na TY!”

Zasady udziału: Projekt „Z prawem na TY!” jest finansowany ze środków Unii Europejskiej. Dlatego każda osoba musi wypełnić formularze zgłoszeniowe do udziału w projekcie i zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Dodatkowo każdy uczestnik projektu musi reprezentować organizację pozarządową. Każda organizacja musi wypełnić drukiem zgłoszenia organizacji pozarządowej do udziału w projekcie. Wypełnione dokumenty należy oddać w biurze projektu lub podczas 1 wydarzenia edukacyjnego, w którym weźmie się udział.

Zgodnie z zapisami projektu i jego regulaminem organizacja pozarządowa to stowarzyszenie, fundacja, spółdzielnia socjalna, kościelna osoba prawna, spółka z o.o. non-profit, klub sportowy. Jeżeli reprezentowany podmiot ma inną formę prawną prosimy o kontakt z biurem projektu pod numerem tel.: 536 117 187, wtedy wspólnie ustalimy, czy taka organizacja może otrzymać wsparcie w ramach proponowanego programu.

ℹ️ W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z biurem:
☎️ 536 117 187
📬o.jozefoski [@] mostkatowice.plDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content