Szkolenie w Tychach pt.: „Fotografia i video smartfonem” – 23 września

Czy wiesz że zdjęcia, a zwłaszcza filmy mają największe zasięgi w mediach społecznościowych? Czy wiesz, że Facebook zwiększa zasięg filmów które udostępniasz na swoim fanpage’u? Najwyższy czas, żeby Twoja organizacja miała świetne zdjęcia i filmy ze swoich wydarzeń i projektów!

Myślałeś, że żeby stworzyć dobry materiał trzeba mieć profesjonalną kamerę i/lub aparat? Nic bardziej mylnego! Na szkoleniu dowiesz się jak tworzyć ciekawe i dobre materiały wizualne z pomocą tego, co już masz: Twojego smarfona!

PROGRAM SPOTKANIA:

Sekcja fotografia mobilna  

1. Co to jest fotografia? – podstawy. 
2. Światło w fotografii mobilnej. Niecodzienne, kreatywne źródła światła.
3. Zasady kompozycji w fotografii mobilnej i czemu warto je znać.
4. Zastosowanie fotografii w social media.

Sekcja filmowanie mobilne  

1. Filmowanie a fotografia – różnice i podobieństwa.
2. Dźwięk, obraz, stabilizacja – podstawy przy filmowaniu.
3. Dlaczego słaby dźwięk zepsuje cały film?
4. Kreatywne rozwiązania w mobilnym filmowaniu.

Kiedy:

📆 wtorek 23 wrześina ⏰ od godziny 15:00 do 20:00

Gdzie:

🏫 WBU Balbina Centrum; ul. Barona 30, 43-100 Tychy
Piętro pierwsze sala nr 2.

➡️ Szkolenie poprowadzi dla was:

Krzysztof Włodek – Pośrednik wolontariatu w Regionalne Centrum Wolontariatu Katowice od blisko dwóch lat, zajmujący się doradztwem w zakresie wolontariatu oraz obsługą social mediów. Fotograf freelancer od 2013 roku, działający na rzecz różnych organizacji i fundacji z trzeciego sektora na przestrzeni lat (Fundacja Mam marzenie, Dom Aniołów Stróżów, Akademia Przyszłości). Twórca internetowego wideo, w tym kanału na YouTube, od 6 lat. Praktykant Radia Katowice w 2015 roku – prowadził social media oraz tworzył treści audio. Od października 2019 roku nauczyciel fotografii w świetlicy Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Mysłowicach.

Zapisy:

✅ Zapisy na szkolenie (ilość miejsc ograniczona!!)
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScvVnRQwY-tyu4ysn93xqaJtpKHzptKqjW_JC2ogWwpYxAMAA/viewform?usp=sf_link

W trakcie szkolenia zostaną zapewnione przerwy kawowe oraz posiłek. Szkolenie, materiały szkoleniowe oraz dieta jest całkowicie bezpłatna dla uczestników zakwalifikowanych do projektu “Z prawem na TY!”

Zasady udziału: Projekt „Z prawem na TY!” jest finansowany ze środków Unii Europejskiej. Dlatego każda osoba musi wypełnić formularze zgłoszeniowe do udziału w projekcie i zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Dodatkowo każdy uczestnik projektu musi reprezentować organizację pozarządową. Każda organizacja musi wypełnić drukiem zgłoszenia organizacji pozarządowej do udziału w projekcie. Wypełnione dokumenty należy oddać w biurze projektu lub podczas 1 wydarzenia edukacyjnego, w którym weźmie się udział.

Zgodnie z zapisami projektu i jego regulaminem organizacja pozarządowa to stowarzyszenie, fundacja, spółdzielnia socjalna, kościelna osoba prawna, spółka z o.o. non-profit, klub sportowy. Jeżeli reprezentowany podmiot ma inną formę prawną prosimy o kontakt z biurem projektu pod numerem tel.: 536 117 187, wtedy wspólnie ustalimy, czy taka organizacja może otrzymać wsparcie w ramach proponowanego programu.

ℹ️ W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z biurem:
☎️ 536 117 187
📬o.jozefoski [@] mostkatowice.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content